Хто ми

«Рутмарт» – команда професіоналів і однодумців, що присвятили себе перетворенню високих компетенцій в прибутковий бізнес. 
Наша мета – покращувати існуючі бізнеси та створювати їх нові формати.
Нашим фокусом роботи є впровадження інноваційних рішень, з урахуванням глибинних потреб наших клієнтів, що призводять до підвищення рентабельності бізнесу.

Ми покриваємо основну потребу компаній – у якісному професійному менеджменті.

Наша висококваліфікована команда забезпечує постійне вдосконалення та ефективне управління бізнес-процесами на всіх етапах: від ідеї до фінальної реалізації та операційної підтримки. Ми створюємо та ефективно керуємо високорентабельними клієнторієнтованими проектами. А наша широка партнерська мережа забезпечує найнижчі ціни на ринку, що невід’ємно для роздрібного продажу.
 

Основні сфери діяльності «Рутмарт»

  • Роздрібна торгівля;
  • HoReCa;
  • Кейтерінг.

 

Співпрацюємо на принципах усвідомленого, послідовного, відкритого і чесного партнерства.

Для кого

  • Власники бізнесу;
  • Інвестори;
  • CEO (головні виконавчі директори).

 

А також інші менеджери вищої ланки, метою яких є створення нових високорентабельних бізнесів та покращення результатів діяльності вже існуючих.

Історія

В 2014 році ринок палива отримав новий виток розвитку у вигляді запуску нових автозаправних комплексів з сучасним дизайном. Крім палива, їх асортимент почав розширюватися до супутніх непродовольчих та продовольчих товарів. Також зростав попит на послуги якісного швидкого харчування на АЗК. Одночасно виникла потреба в спеціалістах, здатних забезпечити необхідним асортиментом магазини і кафе АЗК, а також в якісному сервісі. Підібрати високопрофесійний менеджмент такого напрямку виявилося проблемою № 1.

Вивчивши ситуацію на ринку, ми вирішили створити команду, яка в повному об’ємі може взяти на себе відповідальність за успішну роботу кафе та магазинів на території АЗК. 
В команду були запрошені високоякісні спеціалісти з сумарним досвідом роботи в роздрібному бізнесі – як в Україні, так і в міжнародних компаніях – більше 75 років.
 

Top management

Воронцова Ірина
CEO (Chief Executive Officer)
Баклін Володимир
COO (Chief Operating Officer)
Марченко Людмила
CCO (Chief Commercial Officer)
Ломановська Катерина
Сategory manager
Калинюк Катерина
Сategory manager
Архіпова Ірина
Сategory manager
Койчева Олена
Сategory manager
Журавльова Тетяна
Marketing manager

Партнери

Історія

2014 Рiк
Перемога в тендері
В 2014 році наша компанія виграла тендер на надання послуг управління супутніми товарами і зоною кафе у державній нафтовій компанії республіки Азейбарджан АЗК SOCAR.
Після цього в АЗК SOCAR ми почали активно розвивати роздрібний напрямок шляхом відкриття та забезпечення нових сучасних автозаправних комплексів.
2016 Рiк
Розширення
В 2016 році, успішно керуючи магазинами і кафе при АЗК SOCAR, ми прийняли рішення розширити сферу надання послуг. Ми запропонували свої послуги невеликим роздрібним мережам і кафетеріям, власники яких зіштовхнулися з тією ж проблемою – складністю підбору висококваліфікованого менеджменту.
2018 Рiк
Розвиток напряму «Кафе»
В 2018 році ми прийняли рішення самостійно розвивати напрямок «Кафе». Результатом нашої діяльності стало відкриття затишного кафе в Театрі на Подолі м. Києва. Театральне кафе «Маміхлапінатапай» доповнило ряди наших вдалих бізнес-проектів.

Зв'яжіться з нами

Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами перевести