Умови співпраці

Співпраця можлива на умовах: 

  • консалтингу;
  • прийняття бізнесу під управління.

 

При співпраці на умовах консалтингу ми приймаємо функцію управління бізнесом на себе на час проекту та гарантовано виводимо компанію на новий рівень отримання прибутку.
При цьому юридично товари та матеріальні цінності продовжують знаходитись у Вашій власності.
 

У випадку переходу бізнесу під наше управління ми на постійній основі виконуємо функцію топ-менеджменту в даній компанії. 
Юридично товарно-матеріальні цінності можуть перейти в наше підпорядкування на різних умовах. Наприклад, переходить лише збут із збереженням персоналу під Вашим управлінням. Або ж ми приймаємо на себе збут і персонал та орендуємо у Вас приміщення.

Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і обов’язково враховуємо всі Ваші побажання. Тому варіацій співпраці всередині кожної моделі може бути набагато більше. 
В результаті ми з Вами сумісно узгоджуємо унікальну для компанії модель, що буде найбільш ефективною для Вашого бізнесу.

Процес роботи «Рутмарт»

01. Отримання заявки
02. Аналіз Вашого бізнесу
03. Створення бізнес-плану
04. Результат

Наші переваги

1

Кваліфікований персонал з унікальним поєднанням знань та досвіду.
Ми зібрали команду з найкращих спеціалістів з сумарним досвідом роботи в Україні і світі більше 75 років. Якісна команда – це основа будь-якого бізнесу.
Створення подібної команди самотужки – тривалий і високовитратний процес.

2

Гарантований надприбуток для Вас.
Перед початком співробітництва ми надаємо гарантію, що Ваша компанія отримає надприбуток. 
Ви за будь-яких умов отримуєте прибуток, якого вже досягли до співпраці з нами – це фіксований платіж, що визначається до початку нашої колаборації. Лише додатковий прибуток, який отримали в результаті нашої співпраці, розподіляється між нашими компаніями.

3

Гнучкі умови співпраці та цінова політика.
Із запропонованих нами варіантів Ви обираєте найбільш зручний для Вас. Ви самостійно регулюєте глибину нашої інтеграції в Ваш бізнес та принцип розподілу надприбутку.

4

Широка партнерська мережа постачальників, що забезпечує найкращі ціни.
Вивчивши та порівнявши цінову політику, Ви переконаєтеся, що ми можемо запропонувати Вам найкращі партнерські ціни на товари для роздрібної торгівлі. За рахунок зниження собівартості чистий прибуток Вашого бізнесу ще більше зросте.

Розрахунки

Існує декілька моделей взаєморозрахунків, що залежать від обраних умов співпраці.
В залежності від проведених розрахунків та Ваших побажань між нами може розподілятись лише додатковий прибуток, отриманий в результаті нашої кооперації. Або ж ми можемо повністю розділити з Вами витратну і дохідну частини бізнесу в цілому. 

У всіх випадках ми приймаємо на себе зобов’язання вивести компанію на рівень надприбутку – забезпечити отримання додаткового прибутку, розмір якого прогнозуємо у бізнес-кейсі нашого проекту.
 

Незалежно від обраної схеми розрахунків, Ви гарантовано отримуєте прибуток, якого вже досягли до співпраці з нами. Ми фіксуємо його значення до початку нашого співробітництва та несемо відповідальність за виплату його Вам, навіть, якщо загальний прибуток Вашої компанії становитиме меншу суму. Розподілу підлягає лише додатковий прибуток, який отримали в результаті нашої співпраці.

При співпраці на умовах консалтингу Ви виступаєте платником, оскільки являєтесь юридичним власником товарно-матеріальних цінностей.
За умови переходу компанії під наше управління оплата виконується нами.

Замовити послугу